Get Adobe Flash player

Szkolenia

Instytut szkoleń kosmetycznych i medycznych to jednostka prowadząca szkolenia grupowe i indywidualne. Doskonale znamy potrzeby rynku pracy i w tym kierunku podejmujemy działania. Szkolimy osoby początkujące jak i zaawansowane w branży kosmetycznej. Zapraszamy osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kosmetologią, stylizacją paznokci, przedłużanie rzęs. Naszym atutem jest indywidualne podejście do klienta. Elastyczny program szkolenia jest dopasowywany do osoby szkolącej.

Szkolenia, które prowadzimy w dużej mierze to szkolenia praktyczne, obejmujące także część teoretyczną. Duży nacisk kładziemy na zdobywanie umiejętności praktycznych. Kurs przeprowadzany w całości pod czujnym okiem instruktora, każda kursantka wykonuje zabieg na modelce.  W przypadku stylizacji paznokci wszystkie zdobienia są wykonywane na tipsach.

Każde szkolenie kończy się zdobyciem dyplomu. Są to międzynarodowe certyfikaty uznawane na całym świecie. Po zakończeniu kursu każdy uczestnik ma możliwość zaopatrzenia się w osprzęt i produkty kosmetyczne w naszej hurtowni kosmetycznej w atrakcyjnych cenach z rabatem.

Nasi instruktorzy to kadra z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy chętnie dzielą się nim podczas szkoleń. Wszystkie preparaty i urządzenia wykorzystywane w szkoleniach zapewnia organizator. Zapewniamy świetną atmosferę, kawę, herbatę, ciastka podczas szkoleń.

Nasza firma szkoleniowa organizuje kilka razy do roku warsztaty SPA i pokazy kosmetyczne. Nasi uczestnicy mają możliwość doskonalenia umiejętności, zdobywania nowej wiedzy, a także zapoznawania się nowinkami i trendami kosmetycznymi.

Instytut szkoleń kosmetycznych i medycznych jest wpisany do Wojewódzkiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie, pod numerem: 2.32/00058/2010.

Zapraszamy do kontaktu: szkolenia@kosmetykiimpuls.pl