Get Adobe Flash player

O nas

Hurtownia kosmetyków profesjonalnych Impuls istnieje na rynku od 18 lat. Nasza oferta skierowana jest do osób początkujących jak i zaawansowanych w branży.

Naszymi klientami są renomowane salony i gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, stylistki paznokci oraz kosmetyczki z woj. zachodniopomorskiego a także całej Polski. Prowadzimy szkolenia i kursy kosmetyczne, stylizacji paznokci w różnych odmianach, pedicure, przedłużania rzęs i wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo dużym atutem dla państwa są fachowcy z ogromnym doświadczeniem. Wyposażanie gabinetów kosmetycznych, SPA, fryzjerskich w osprzęt i kosmetyki najwyższej jakości  to nasza specjalizacja.

W trakcie szkoleń pracujemy na produktach najlepszych, renomowanych firm: NSI, ESN, IBD, Hand&Nail Harmony, RaNails, Christro, EzFlow, EF Ekslusive, Lash be Long, CLD, BioEvolution, Bio Creative, Soho, Gena, Olive Tree Spa i wielu innych producentów.

To co nasz wyróżnia to pokazy i warsztaty kosmetyczne organizowane kilka razy do roku. W trakcie uczestnicy mają okazję na zdobycie nowych umiejętności a także zapoznać sie z nowymi trendami, nowinkami kosmetycznymi.

Realizujemy dotacje unijne i z urzędów pracy PUP. Pomagamy w dobieraniu sprzętu i kosmetyków. Służymy fachową pomocą i wiedzą.

Nasza firma jest partnerem EUROFASHION na terenie województwa zachodniopomorskiego.


Dział Handlowy – 91 482 73 76; 662 15 00 15 ; Dział szkoleń – szkolenia@kosmetykiimpuls.pl ; Biuro – biuro@kosmetykiimpuls.pl